Balustrada aluminiowa DISCREET

Balustrada aluminiowa DISCREET charakteryzuje całkowita nieprzejrzystość. Chroni prywatność mieszkańców posesji, a przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo. Model ten jest wykonany z poziomych profili aluminiowych (żaluzja)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 58
  • Producent: MG Wójcik
  • Dostępność: Jest Jest

10-letnia gwarancja antykorozyjna

Balustrada aluminiowa Discreet charakteryzuje całkowita nieprzejrzystość. Chroni prywatność mieszkańców posesji, a przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo. Model ten jest wykonany z poziomych profili aluminiowych (żaluzja).

Balustrady wykonywane są wyłącznie na zamówienie o wymiarach podanych przez Zamawiającego.

Balustrada malowana jest proszkowo co powoduje to, że na powierzchni nie występują żadne zacieki bądź zmarszczenia. Ponadto taki sposób malowania jest estetyczny i trwały. Balustradę możemy pomalować na dowolny kolor z palety RAL Link co powoduje, że można dopasować kolor ogrodzenia do elewacji bądź innych elementów wykończenia. 

 

W celu złożenia zamówienia proszę o złożenie Zapytania (zakładka Kontakt). Otrzymają Państwo formularz w celu złożenia Zamówienia.

Gwarancja 24 miesięcy do daty dokonania zakupu zgodnie z - Gwarancja Produktu pn: bramy, furtki  ogrodzenia i płoty aluminiowe.

Termin realizacji do 35 dni roboczych

NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o promocjach.