Balustrada aluminiowa ROYAL

Balustrada aluminiowa ROYAL to prosty i elegancki model. Posiada oryginalny wzór, który dobrze się komponuje do nowoczesnej architektury. Model jest wykonany z pionowych profili aluminiowych o szerokości 100mm, 80mm i 40mm.

 

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 57
  • Producent: MG Wójcik
  • Dostępność: Brak Brak

10-letnia gwarancja antykorozyjna

Balustrada aluminiowa ROYAL to prosty i elegancki model. Posiada oryginalny wzór, który dobrze się komponuje do nowoczesnej architektury. Model jest wykonany z pionowych profili aluminiowych o szerokości 100mm, 80mm i 40mm.

 

Balustrady wykonywane są wyłącznie na zamówienie o wymiarach podanych przez Zamawiającego.

Balustrada malowana jest proszkowo co powoduje to, że na powierzchni nie występują żadne zacieki bądź zmarszczenia. Ponadto taki sposób malowania jest estetyczny i trwały. Balustradę możemy pomalować na dowolny kolor z palety RAL Link co powoduje, że można dopasować kolor ogrodzenia do elewacji bądź innych elementów wykończenia. 

 

W celu złożenia zamówienia proszę o złożenie Zapytania (zakładka Kontakt). Otrzymają Państwo formularz w celu złożenia Zamówienia.

Gwarancja 24 miesięcy do daty dokonania zakupu zgodnie z - Gwarancja Produktu pn: bramy, furtki  ogrodzenia i płoty aluminiowe.

Termin realizacji do 35 dni roboczych

 

NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o promocjach.