Furtka aluminiowa MODERN łaty 200/20

Furtka aluminiowa MODERN łaty 200/20

Furtka aluminiowa MODERN cechuje ją klasyczny i oryginalny design. Ten rodzaj nawiązuje do bardzo popularnych ogrodzeń horyzontalnych. Model jest wykonany z poziomych profili aluminiowych w wielu różnych przekrojach

10-letnia gwarancja antykorozyjna

Furtka aluminiowa MODERN cechuje ją klasyczny i oryginalny design. Ten rodzaj nawiązuje do bardzo popularnych ogrodzeń horyzontalnych. Model jest wykonany z poziomych profili aluminiowych w wielu różnych przekrojach.

Wykończenie proste.

Na zamówienie możliwe jest też możliwe wykonanie furtek o wymiarach podanych przez Zamawiającego. Maksymalna szerokość furtki – 2000 mm.

Oznaczenie kierunków otwierania proszę określić wg załączonych rysunków.

W standardzie dostępne wersje malowane są na jednolity kolor.

Na indywidualne zamówienie jest możliwe wykonanie wstawek w kolorze drewnopodobnym https://ogrodzeniaaluminiowe.com/malowanie-na-kolor-drewnopodobny.html 

Wszystkie elementy ogrodzeń malowane są proszkowo. Powoduje to, że na powierzchni nie występują żadne zacieki bądź zmarszczenia. Ponadto taki sposób malowania jest estetyczny i trwały.

Dostępne w standardzie kolory to:

Grafitowy RAL 7016

Czarny RAL 9005

Purpurowy RAL3004

W celu złożenia zamówienia w innym kolorze lub o innej wybranej długości lub wykończeniu niestandardowym proszę o złożenie Zapytania (zakładka Kontakt). Otrzymają Państwo formularz w celu złożenia Zamówienia.

10-letnia gwarancja antykorozyjna

Termin realizacji do 35 dni roboczych.

NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o promocjach.